statystyki szczegółowe

Aktualności

SPARING Z PILICĄ KONIECPOL - RELACJA

• autor: MAIK_001, 2011-07-31 15:21

W spotkaniach z A – klasowymi rywalami Piłkarze GMLKSu wygrywali zazwyczaj kilkoma trafieniami.

Z wyżej notowanymi rywalami nie idzie im już tak gładko.

W deszczową niedzielę doznali drugiej podczas okresu przygotowawczego i najwyższej porażki, przegrywając przed własną publicznością z beniaminkiem IV - Pilicą Koniecpol 0:3

Przed przerwą Piliczanie zagrali lepiej niż po niej stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji i byli bliscy otwarcia wyniku. Najbliżej szczęścia byli: Kowal oraz Goncerz. Pierwszy w 7 minucie przegrał pojedynek biegowy z bramkarzem. A drugi 14 minut później ostemplował poprzeczkę po dograniu z narożnika boiska.

Przyjezdni najbliżej bramkowej zdobyczy byli w 10 minucie gry, kiedy to wspomniany wyżej Goncerz wybił głową piłkę zmierzającą do siatki

Druga połowa, w trakcie której trenerzy  wymienili po 8 zawodników, niestety w wykonaniu Piliczan słabsza.

Goście którzy byli szybsi, stwarzali większe zagrożenie pod bramką ich przewaga była bardziej widoczna niż przed przerwą.

Marzenia kibiców myślących o korzystnym wyniku prysły niecały kwadrans przed końcem gry.

W 77 minucie goście wyprowadzili szybki atak, jeden zawodników popędził wzdłuż linii bocznej i wyłożył piłkę Siwkowi , który zamknął akcję strzałem do siatki.

Piłkarze GMLKSu nie otrząsnęli się jeszcze po stracie jednej bramki a już dostali drugą. Goście poszli bowiem za ciosem i następną akcję strzałem do siatki Wykończył Zachara.

Ci którzy sądzili iż spotkanie zakończy się dwubramkową porażką rozczarowali się w samej końcówce, bowiem w doliczonym czasie gry dogodną okazję wykorzystał Adamczyk i dobijając Piliczan ustalił wynik meczu.

PILICZANKA - PILICA KONIECPOL 0:3

Bramki: Siwek 77, Zachara 78, Adamczyk 90+1

Piliczanka: Kantor – A. Kukułka, Mrówka, Goncerz, Ziaja – Grabowski, T. Kukułka, Walnik, Żelazny –Kozłowski - Kowal

Grali także: Dudkiewicz, Kardynał, Musialski, K. Węglarz, M. Węglarz ,A. Staśko, S. Staśko, Testowany

Pilica:  Kiebdój - Idziak, Cieśla,Fira, Derejczyk,Starczewski,M. Kurpios, Nowakowski ,Szyndler, Rainholc,Zachara

Grali również: Rudak, Derejczyk, Pluta, Nowak, Kurpios, Szyndler, Siwek, Adamczyk

Sędziował: Bogusław Krawczyk (Klucze)