Piliczanka: Stolarski – Grabowski, Mrówka, Olszewski, Ziaja – M. Węglarz, Walnik(75 A. Staśko), Goncerz, Musialski – Dudkiewicz, Kozłowski(70 S. Staśko)

Spójnia: Giszewski – D. Glanowski, Michał Mróz, Marcin Mróz(46 Kasprzyk), Rzeźniczek(46 Bereta), Szewczyk, Kordaszewski(44 Kuzia), Chwast, Czarnota, Wiemczyk, Tomczyk(55 Tukaj)

Żółte kartki: Walnik,

Czerwone kartki: Grabowski (faul ratunkowy)

Sędziował: Waldemar Kubajka (Przeginia)

W sezonie 2010/2011 piłkarze Piliczanki po emocjonującej serii jedenastek wyeliminowali Spójnię Osiek z pucharowych rozgrywek.

W sierpniowe popołudnie historia się powtórzyła. Goście po serii rzutów karnych na Pilickim obiekcie także pożegnali się z pucharami.

W konkursie jedenastek znów dobrze spisał się Stolarski, który zatrzymał min. Tukaja.

Drużyny nie zagrały w najmocniejszych składach mimo tego spotkanie mogło się podobać. Było ładniejsze dla oka niż mecz ze Słomniczanką, Osieczanie byli bardziej wymagającym rywalem.

W pierwszej połowie obie drużyny miały po kilka bardzo dobrych okazji do zdobycia bramki.

Po stronie GMLKSu najbliżej szczęścia byli Musialski w pierwszych minutach gry, a także Kozłowski w 20.

Ten drugi nawet trafił do siatki w 34 minucie gry, ale radość kibiców przerwał arbiter dopatrując się zagrania ręką.

Goście odpowiedzieli strzałem z wolnego w słupek w 38 minucie i minimalnie obok niego chwilę później.

Dokładniejszy od piłkarzy z IV ligi był Mariusz Węglarz, który w ostatniej akcji pierwszej połowy huknął na bramkę Giszewskiego, ustalając wynik do przerwy.

Goście odrobili stratę po strzale z dystansu w 58 minucie.

Piliczanie mogli rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść w regulaminowym czasie gry .

Doskonałą okazję ku temu miał Goncerz 3 minuty przed końcem pojedynku. Kapitan GMLKSu po wrzutce Dudkiewicza na piąty metr i błędzie obrońców, koszmarnie jednak przestrzelił.

Rzuty karne lepiej egzekwowali podopieczni trenera Netera, którzy pokonali rywali 4:3.

Piliczanie od 38 minuty musieli radzić sobie w10. Po faulu ratunkowym na szesnastce, czerwono przed oczami zrobiło się Grabowskiemu.

1:1 k. 4:3

poniżej nieuznana bramka Kozłowskiego, trafienie Węglarza oraz seria  jedenastek.