Bramki: Koniec 58, Ł.Grabowski 83 Miśkiewicz 37,69, Tokarski 53, 64

Wierbka: Kowal - Mrózek(Paweł Mrówka),Jurczak, Kazior(G. Kowal), Piotr Mrówka -Gacek, R. Grabowski, A. Musialski, K. Karczewski(Osuszek) - Koniec, Ł. Grabowski

Piliczanka: D. Kantor- Banasik, Janus, Milejski, Makowski(33' Karol Kowalczyk),Miśkiewicz, T. Węglarz, Szlachta, Bobrzyński- Rola, Tokarski(70'Styczeń)

Żółte kartki: Grabowski, Mrówka- Kowalczyk, Kantor, Bobrzyński

Czerwone kartki: Trener Michał Kowalski

Sędziował: Jerzy Barczyk

Juniorzy GMLKSu pomścili drużynę rezerw. w niedzielę w derbowym pojedynku pokonali w Wierbce OSPEL 4-2.

Pierwsza odsłona w miarę wyrównana. wydarzeń boiskowych wymagających odnotowania niewiele do 30 minuty w której miejscowych przed stratą gola uratował słupek.

znacznie mniej szczęścia mieli 7 minut później. T. Węglarz rzucił piłkę ze strefy środowej boiska do boku. Główkujący piłkarz gospodarzy który przejął futbolówkę, ostatecznie przegrał
pojedynek z Miśkiewiczem, a ten uderzył po ziemi, obok wychodzącego bramkarza, ustalając rezultat po trzech kwadransach.

W 40 minucie za komentowanie decyzji  sędziego  na trybuny został wyrzucony trener Michał Kowalski.

Drugą część  gry lepiej zaczęli Piliczanie, którzy po kilku minutach powiększyli zaliczkę. w 53 swą szansę wykorzystał Tokarski trafiając w długi róg. Gospodarze zmniejszyli straty za sprawą Końca, który skutecznie dobił  po około godzinie gry. riposta  GMLKSu była jednak dość szybka,6 minut później po raz drugi  się na listę strzelców wpisał się Tokarski,   także spiesząc ze skuteczną dobitką.  po kolejnych 5 minutach  czwartą bramkę dla Piliczanki   zdobył Miśkiewicz trafiając w górny róg bramki. Trzeba jednak uczciwie powiedzieć, że piłkarze z Pilicy mimo sporej zaliczki nie wygrali by tego meczu, gdyby Wierbka wykorzystała to co powinna.
A  w przedziale między 70 a 80 minutą pudłowała w niewiarygodnych  wręcz sytuacjach. Gospodarze straty powinni zmniejszyć w 73 minucie. (Jeden z nich minął bramkarza, podprowadził  sobie piłkę na wysokość pustej bramki, po czym wywołał uśmiech, uderzając z metra "Panu Bogu  w okno") a także 5 minut później. (można rzec we właściwym miejscu, we właściwym czasie znalazł  się Janus.

Obrońca mocno  ucierpiał przyjmując przypadkowo strzał, po którym piłka zatrzepotała by w sieci, gdyby nie znalazł się na jej drodze.)
sztuka ta udała im na  7 minut przed upływem regulaminowego czasu gry, po mocnym  uderzeniu Grabowskiego w środek bramki.