PILICZANKA II PILICA – NORTHSTAR MIECHÓW 4-1

Bramki: Kowal 51,56, Gajda 61, Zasuń 65 – Latos 8

Piliczanka II: D. Kantor(75’ M. Kowalski)- Kalamat, Błażkiewicz, Trólka, Makowski(55’ Szczeklik)- Kardynał, Zasuń(65’ Broczkowski), K. Węglarz, Gajda, Miśkiewicz(75’ Kijas)- Kowal

Żółte kartki: K. Węglarz- Latos

Sędziował: Idzi Kucharczyk (Olkusz)

Piłkarze  „Dwójki” w pierwszym dniu czerwca powiększyli swoją zdobycz  w A-klasie  do 50 punktów.

W niedzielę okazali się lepsi w starciu beniaminków, a z niczym odesłali zdegradowany  już Northstar Miechów, który zamyka tabelę.

Po pierwszej połowie  potyczki fani GMLKSu byli w kiepskich  nastrojach bowiem  pachniało sensacją.

niespodziewanie prowadzili goście, którzy wykorzystali swoją szansę w 8 minucie gry.

Przysnęli wówczas obrońcy GMLKSu, z czego skwapliwie skorzystał Sebastian Latos, pokonując Kantora głową.  A wynik  mimo  prób Piliczan do zmiany stron nie drgnął.  Ci mieli sytuacje, w których można było ukłuć, lecz  nie potrafili ich spożytkować.

Najbliżsi tego byli: debiutujący  w seniorach Damian Miśkiewicz, któremu  w 30 minucie  rywal włożył  nogę wybijając piłkę na róg.

I Rafał Kowal, który  9 minut później  przekombinował. Zrehabilitował  się jednak  w drugiej połowie, w której naj wpierw odrobił stratę a następnie wyprowadził GMLKS na prowadzenie. Do sieci trafil w 51 minucie korzystając z dobrego dośrodkowania, a także  w 56, kiedy to uderzył   w długi róg. Zresztą  kwadrans między  51 a 66 minutą wstrząsnął przyjezdnymi. Stracili  w nim w sumie  4 bramki.

A kolejne dwie dołożyli Gajda  w 61 minucie i Zasuń w 65, robiąc użytek z dogrania Kalamata.  Jakiś kwadrans przed końcem potyczki gości powinien dobić Broczkowski. Pomocnik uderzył w sytuacji sam na sam  na dalszy słupek, futbolówka minęła go o centymetry, lecz nie z tej strony, z której chcieli by kibice.

Kolejny mecz „dwójka”  zagra w sobotę w Jaroszowcu.

Na filmie: bramki Latosa i Gajdy, a także setka Broczkowskiego.