Mecz z Bronowianką (23-08-2015)

MECZ REZERW W GOŁACZEWACH

• autor: MAIK_001, 2014-08-25 22:22

Galeria zdjęć

mecz-rezerw-w-golaczewach-24-08-2014--5765570.jpg mecz-rezerw-w-golaczewach-24-08-2014--5765571.jpg mecz-rezerw-w-golaczewach-24-08-2014--5765572.jpg

SOKÓŁ GOŁACZEWY  - PILICZANKA II 3-6

Bramki: Banyś 41, Kras 68, Gądek 90 – Goncerz 12, 34, Kowalczyk 19, 50, Błażkiewicz 30, samob. 44

Piliczanka II: M. Kowalski – Szczeklik, Czapnik, Błażkiewicz(55’ Broczkowski), Słowikowski- Karpała, Kalamat, Goncerz, Rybczyński- Karol Kowalczyk(67’ Kijas), T. Węglarz(60’ Zasuń)

Żółte kartki: Goncerz, Szczeklik

Sędziował: Bogusław Krawczyk (Klucze)

Piłkarze  „dwójki” odbili się od dna.

W niedzielne popołudnie, w Gołaczewach zdobyli pierwsze w tym sezonie punkty.

Idealnym  rywalem  na przełamanie, okazał się miejscowy Sokół, któremu Piliczanie  podcięli skrzydła  w pierwszych dwóch kwadransach gry, robiąc użytek ze stałych fragmentów.

W spotkaniu drużyn z dołu tabeli sporo się działo. Sytuacjami i bramkami można by obdzielić kilka spotkań.

Pierwsza  połowa dla piłkarzy GMLKSu.  Mieli inicjatywę,  sporo  sytuacji  bramkowych, a swoją przewagę udokumentowali pięcioma golami.

Pierwszego  zgromadzeni zobaczyli przed  upływem kwadransa gry. W  12 minucie będący w polu karnym Goncerz, dostał futbolówkę z bocznych sektorów boiska.  Uderzył z „pierwszej”, a piłka po rykoszecie od obrońcy wpadła do sieci.

7 minut później gospodarze przegrywali różnicą dwóch trafień. Po dośrodkowaniu  z rzutu rożnego, w zamieszaniu, piłkę z najbliższej odległości do sieci  wepchnął  Karol  Kowalczyk, który 2 minuty później   ustrzelił poprzeczkę, a po kolejnych  kilku przegrał praktycznie pojedynek  samj na sam z bramkarzem.

W 30 minucie potyczki do rzutu wolnego podszedł kapitan „dwójki” Łukasz „ KAROL”  Błażkiewicz i niczym profesor  wsadził futbolówkę  pod poprzeczkę.

Cztery minuty później miejscowi  przegrywali już 0-4.

Kalamat przedarł  się przy linii końcowej po bramkę, po  czym oddał piłkę  Goncerzowi, który  z bliska dopełnił  formalności.

Piątą bramkę- bramkę do szatni gospodarze strzelili sobie sami (pod poprzeczkę), a jeśli o nich mowa. Mieli 2 sytuacje  które trzeba  odnotować.

W 26 ustrzelili słupek  z rzutu wolnego, a  kwadrans później zmniejszyli straty.

Kowalski wybronił strzał odbijając  piłkę  pod nogi Banysia, a ten zdołał zamknąć, akcję na dalszym słupku, dobijając praktycznie z linii bramkowej.

W drugiej   połowie także sporo się działo.  Piliczanie  mieli nie mało dogodnych sytuacji bramkowych. Ale  razili nieskutecznością.  Mieli problem z trafieniem nawet do pustej bramki. Nie licząc sytuacji  z 50 minuty,  kiedy skorzystali fatalnego  błędu miejscowych. Obrońca  podał piłkę  bardzo słabo do bramkarza. Podanie przejął Karol Kowalczyk, minął strażnika  bramki i trafiając  do”pustaka”  powiększył przewagę  GMLKSu do pięciu bramek. na gospodarzach zemściła się w tym momencie zmarnowana setka z poprzedzającej akcji (obronił Kowalski), skuteczniejsi byli  jednak w dalszej części gry. W  68 minucie , w dużym  zamieszaniu po dośrodkowaniu z rożnego piłkę do sieci wepchnął Kras.  W 90  natomiast Kowalski wypiąstkował futbolówkę za szesnastkę, pod nogi Gądka., który  bez namysłu wsadził mu ją pod poprzeczkę.

PIERWSZE 4 BRAMKI  DLA GMLKSu