Aktualności

MECZ Z GORENICAMI

• autor: MAIK_001, 2014-10-12 01:48

PILICZANKA – LEŚNIK GORENICE 3-3

Bramki: Tokarski 11, Kazior 46, A. Kukułka 58(k) – Kardynał 15, Baran 34, Szewczyk 73

Piliczanka: M. Kantor(46’ Stolarski)- A. Kukułka, Hys, Goncerz, M. Węglarz- Osmenda, Kazior, T. Kukuła(75’ Musialski), Słowik(65’ J. Nowak), Dudkiewicz – Tokarski(75’ Opiłka)

Żółte kartki: Tokarski, Osmenda, Goncerz, Kazior x2 – Kardynał

Czerwone kartki: Kazior (90+2, za żółte)

Sędziował: Jan Dzik (Kraków)

Punktem  w dziewiątej  serii spotkań musieli  się zadowolić  podopieczni  Michała  Kowalskiego.

Przed własną publicznością nie zdołali utrzymać  korzystnego   wyniku z jedenastym w tabeli Leśnikiem z Gorenic, bramkowo remisując.

Patrząc  jednak   na to co działo się na murawie podział punktów   wydaje się być  sprawiedliwym rozstrzygnięciem.

W mecz nieco  lepiej  weszli gospodarze, którzy po niespełna 11 minutach gry prowadzili.  Rozpoczęli wówczas   grę od rzutu rożnego, obrońca wybił  futbolówkę  pod nogi T. Kukułki, a ten  odegrał  ją z powrotem w okolicę szesnastego metra, do     niepokrytego  Tokarskiego, który  pokonał   Wesołowskiego uderzając po ziemi.

Piliczanie  prowadzeniem nacieszyć  się nie zdążyli.

Bowiem  w 15 minucie  nie upilnowali  wypożyczonego  latem do Gorenic  Kardynała, ten  z bliska  pokonał  Kantora, niwelując  stratę.

Niespełna  20 minut później  Piłkarze GMLKSU  niespodziewanie  przegrywali  do piłki dogranej w pole karne  doszedł Baran  i  strzałem  głową nie dał szans Kantorowi, ustalając  wynik  do przerwy.

Drugiej  połowy  podopieczni Michała Kowalskiego lepiej zacząć nie mogli. Nie minęła minuta gry, gdy  z dystansu  uderzył Kazior, doprowadzając do remisu.

W 53 i 55 minucie potyczki gospodarze mogli mówić  o ogromnym szczęściu, po  wrzutkach z rzutów rożnych.  Po pierwszej , pod bramką  Stolarskiego zrobił   się ogromny kocioł, (bramkarz  dwukrotnie  wybijał futbolówkę z linii bramkowej). Natomiast po drugiej piłkę z linii bramkowej wybił stojący przy bliższym słupku  T. Kukułka.

5 minut  później  na gościach zemściły  się niewykorzystane  okazje.

Jeden  z nich zahaczył Kaziora w bocznych sektorach  pola  karnego, a jedenastkę spożytkował A. Kukułka, wyprowadzając  GMLKS na  prowadzenie. Kwadrans  później o sporym  szczęściu    mogli mówić  z kolei piłkarze  z Gorenic, bowiem zamiast 4-2, zrobiło  się 3-3.

W 72   minucie  po strzale wspomnianego wyżej  A. Kukułki z dobitką pospieszył  Dudkiewicz, trafiając z bliska w poprzeczkę. Odbita od niej   piłka  wyszła w pole, a po chwili przyjezdni  odpowiedzieli  golem. Jeden z nich  rzucił  futbolówkę  za linię  obrony  do Szewczyka, a ten głową pokonał wychodzącego Stolarskiego, ratując  Leśnikowi punkt.