PILICZANKA II – OLIMPIA WŁODOWICE 4-5

Bramki dla GMLKS-u: D. Musialski 8,14,41, Kowalczyk 18

Piliczanka II: M. Kowalski- Szczeklik, W. Kowalski, Rybczyński, Zasuń- D. Węglarz, Walnik, Kalamat, Kowalczyk- D. Musialski- Rola

Grali także: S. Opiłka, Olszewski, Kijas, K. Węglarz, Karpała, Jurczak, Styczeń, Sikora, Słowikowski, Chmielewski, Żyła

W zimne, niedzielne popołudnie piłkarze „Dwójki” nie sprostali niżej notowanej Olimpii Włodowice, przegrywając różnicą gola.

W 18 minucie potyczki GMLKS prowadził w Kocikowej 3-0, rywale jednak nie poddali się. Walczyli do końca i ostatnie słowo należało do nich. W doliczonym czasie gry dogonili wynik, a w ostatniej akcji meczu przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Pierwsza połowa spotkania dobra w wykonaniu Piliczan. Mieli więcej z gry. Wynik meczu w 8 minucie otworzył D. Musialski.

Jego łupem padła odbita piłka. Przełożył ją sobie po patrzył, po czym nie dał szansy bramkarzowi.

W 13 minucie gry Rola wyciągnął bramkarza do boku i trafił w słupek.

Minutę później było 2-0.

Ponownie trafił D. Musialski, tym razem do pustej bramki.

W 18 minucie D. Węglarz przerzucił piłkę do wchodzącego na dalszy słupek Kowalczyka, który dopełnił formalności trafiając do”pustaka”

Goście mimo mocno niekorzystnego wyniku nie złożyli broni i błyskawicznie zmniejszyli straty.

W 21 minucie przejęli piłkę odbitą do boku przez bramkarza i skutecznie dobili, a minutę później , po faulu stopera dostali jedenastkę , którą spożytkowali.

Piliczanie odpowiedzieli czwartym trafieniem krótko przed przerwą , a do siatki ponownie trafił Musialski, kompletując klasycznego hat-tricka..

Druga połowa dla rywali z Włodowic. W składzie Piliczanki zaszło wiele zmian,szansę dostała młodzież.

W pierwszym kwadransie gry piłkarzom "dwójki" pomogło szczęście.

W 52 minucie z pomocą przyszła im poprzeczka.

8 minut później piłkarz Olimpii uderzył  do pustej bramki.

Zaskoczył go Żyła , który wrócił w ostatniej chwili i jadąc na wślizgu wygarnął futbolówkę z linii bramkowej.

W 71 minucie goście dopięli  swego.

Drogę do  bramki GMLKS-u znalazła piłka bita w krótki róg, wchodząc pod ręką rzucającego się bramkarza. Po kontaktowym trafieniu Olimpia poczuła szansę.

W 92 minucie gry wyrównała, a w 95 wykończyła ostatnią akcję meczu zwycięskim trafieniem.