statystyki szczegółowe

Aktualności

SPARING Z ŻARNOWCEM - RELACJA

• autor: MAIK_001, 2011-03-19 18:31

W ostatnim przedsezonowym sparingu piłkarze Piliczanki Pokonali Trzy Korony Żarnowiec 2:0

Ostatnia tegoroczna wizyta w Strzemieszycach rozpoczęła się od nieprzyjemności, bowiem zaskoczeni przez zimę gospodarze obiektu, kompletnie nie przygotowali boiska do gry.

Piłkarze, którzy pokonali kilkadziesiąt kilometrów, by rozegrać ostatni przedsezonowy mecz na dobrym boisku, byli rozczarowani, gdy zobaczyli, że warunki do gry są gorsze niż w Pilicy i okolicach.

Nie do śmiechu było też działaczom, którzy za wynajem musieli zapłacić.

Ponieważ gospodarze praktycznie ograniczyli się do otwarcia obiektów i skasowania należności za wynajem, boisko przed meczem odśnieżali działacze i piłkarze Piliczanki.

Mecz rozgrywany w takich warunkach porywającym widowiskiem być nie mógł i nie był. Piłkarze nie mogli zaprezentować w pełni swoich możliwości, piłka stawała w śniegu.

W Pierwszej odsłonie sytuacji zasługujących na odnotowanie nie za wiele.

Pierwszą groźniejszą stworzyli piłkarze Trzech Koron w17 minucie gry.

Piliczanka odpowiedziała 3 minuty później.

Rezerwowi widzieli już piłkę w bramce, niestety ta stanęła w śniegu i do niej nie doleciała.

8 minut przed przerwą zawodnicy z Żarnowca mieli znacznie mniej szczęścia. Staśko wygrał “śnieżny pojedynek” z bramkarzem i wprowadził Piliczan na prowadzenie. 6 minut później ten sam zawodnik wymanewrował kilku obrońców i podwyższył prowadzenie.

Poziom w drugiej połowie także pozostawiał sporo do życzenia.Na boisku pojawiło się sporo nowych twarzy.

W pierwszych minutach kilka groźniejszych sytuacji stworzyli rywale z Żarnowca.

Po stronie Piliczanki najbliżej szczęścia byli: Kowal ( po dośrodkowaniu z wolnego) i Kaziród, który nie zdołał z metra wepchnąć piłki do siatki.

PILICZANKA – TRZY KORONY ŻARNOWIEC 2:0

Bramki: Staśko 37,43