statystyki szczegółowe

Aktualności

MECZ Z LKSem SKIDZIŃ- RELACJA

• autor: MAIK_001, 2011-04-09 20:16

Kibice, którzy w zimne, kwietniowe popołudnie wybrali się na mecz, opuścili stadion rozczarowani. Bowiem piłkarze z Pilicy na własne życzenie stracili 2 punkty remisując z LKSem Skidziń 1:1Jesienią zawodnicy GMLKSu rozprawili się z Beniaminkiem w 20 minut i w meczu 18 kolejki powinno być podobnie.Niestety gra w ofensywie ekipy trenera Netera daleka była od ideału.Skuteczność i wykańczanie sytuacji także pozostawiały sporo do życzenia.W pierwszej odsłonie okazji do otwarcia wyniku nie wykorzystali: Walnik i T. Kukułka w 5minucie, a także Chrząstowski, Kowal, Staśko. W 32 minucie sytuacji sam na sam nie wykorzystał Goncerz.Goście przed przerwą praktycznie nie zagrozili bramce.W 59 minucie Piliczanie przekonali się o tym iż niewykorzystane sytuację się mszczą. zawodnik beniaminka wskoczył na nogę leżącego Stolarskiego i wywrócił się a arbiter wskazał na wapno i to goście niespodziewanie objęli prowadzenie.Cieszyli się nim jednak  krótko. W 65 minucie gry w polu karnym padł Grabowski a z 11 metrów wyrównał etatowy egzekutor karnych A. Kukułka.Piliczanie widząc, że to nie jest dzień rywala szukali drugiej bramki, niestety bez skutecznie.Najbliżej szczęścia był Kozłowski 6 minut przed końcem gry. Kibice po jego strzale w długi róg widzieli piłkę w siatce, ta jednak zatrzymała się na słupku.

PILICZANKA – LKS SKIDZIŃ 1:1

Bramki: A. Kukułka 65 (k) – Brańka 59 (k)

Piliczanka: Stolarski – A. Kukułka, Mrówka, Ziaja, Przygodziński – Staśko, T. Kukułka, Walnik, Chrząstowski, Goncerz – Kowal

Grali także: Kozłowski, Dudkiewicz, Grabowski, Olszewski

Żółta kartka po stronie Piliczanki: Stolarski

Sędziował: Sławomir Wiecheć ( Wadowice)