statystyki szczegółowe

Aktualności

MECZ Z PROMIENIEM PRZEGINIA - RELACJA

• autor: MAIK_001, 2011-05-07 23:52

W meczu XXIII kolejki ligi okręgowej piłkarze GMLKSu zrewanżowali się z nawiązką Promieniowi Przeginia za niespodziewaną porażkę w rundzie jesiennej, rozbijając rywala 6:1

Spotkanie rozpoczęło się dla Piliczan znacznie lepiej niż poprzednie w Osieku, bowiem już w 3 minucie gry z podania Walnika skorzystał Kozłowski i otworzył wynik meczu.

Była to pierwsza warta uwagi sytuacja Pilickiego zespołu.

Dwie minuty później dobrą okazję do zmiany wyniku zaprzepaścił T. Kukułka.

W 24 minucie na 2:0 mógł podwyższyć Goncerz który dostał piłkę od Kozłowskiego , na posterunku był jednak Rogóż, który pewnie złapał piłkę.

16 minut później bramkarz przyjezdnych miał znacznie mniej szczęścia, w polu karnym padł Goncerz, a dobrze prowadzący spotkanie arbiter z Oświęcimia wskazał na wapno.

Do piłki podszedł etatowy egzekutor jedenastek – A. Kukułka i ustalił wynik do przerwy.

Początek drugiej odsłony był dla Piliczan jeszcze bardziej udany , niż pierwszej.

Pierwsze 9 minut wstrząsnęło beniaminkiem i pozbawiło go złudzeń.

Goście nie zdążyli się otrząsnąć po stracie jednej bramki, a już tracili kolejną.

Kanonadę w 48 minucie rozpoczął T. Kukułka, któremu po dograniu Kozłowskiego pozostało trafić w bramkę.

Piliczanie poszli za ciosem, kolejna akcja pod bramką Promienia zakończyła się kolejnym trafieniem.

Tym razem z podania szarżującego Kozłowskiego skorzystał Staśko, który strzałem z bliska pokonał bramkarza.

Kolejne mocne uderzenie Piliczan nastąpiło 8 minut po przerwie.

Zawodnicy w grafitowo-złotych strojach wyprowadzili dwa szybkie ataki, a w rolach głównych wystąpił duet Staśko – Kozłowski.

W 53, i 54 minucie gry dwukrotnie Staśko dogrywał piłkę do Kozłowskiego, a ten strzałami z kilkunastu metrów umieszczał ją w bramce kompletując hat-tricka.

Goście strzegącego dostępu do Pilickiej bramki Kantora zaskoczyli tylko raz, a konkretnie Przemysław Sioła, który w 68 minucie pojedynku strzałem głową zdobył bramkę na otarcie łez i ustalił wynik meczu.

PILICZANKA – PROMIEŃ PRZEGINIA 6:1

Bramki: Kozłowski 3,53,54, A. Kukułka 40, T. Kukułka 48, Staśko 49 – P. Sioła 68

Piliczanka: Kantor- A. Kukułka, Mrówka, Kazior, Ziaja - Staśko, T. Kukułka, Walnik(65 Gajda), Przygodziński(60 Chrząstowski) – Goncerz(60 Dudkiewicz), Kozłowski(70 Grabowski)

Promień: J. Rogóż, Baranek, Kania(89 D. Rogóż), Kubajka, Tomsia, M. Sioła, P. Sioła, Piętka, B. Rogóż(57 Baranik), Zembura(68 Sz. Rogóż), Stach

Żółte kartki: Walnik, Przygodziński, Kazior

Sędziował: Zbigniew Walus (Oświęcim)